על המכון

אחרי תקופה ארוכה, בה הייתי שקועה כל כולי בשטח, הרמתי ראשי והסתכלתי סביב. ראיתי הרבה נשים המתמודדות עם קשיים הקשורים לעולם הפריון. לא ראיתי מספיק מטפלות המתמחות בטיפול פסיכולוגי במצבים כאלה. ומצאתי עוד פחות פסיכולוגיות שגם מבינות את השפה הרפואית בתחום.

שם התחיל להתגלגל בראשי החלום לפתוח מכון שיספק את המענה. מכון אליו תוכל להגיע אישה, שחוותה או עדיין חווה אובדן, שחווה ריק, שלעתים מסתובבת אבודה בעולם, ואנחנו נהיה שם לתת לה יד. לעזור לה לפסוע אל עבר היכולת לחיות לצד ולא את.

בסופו של דבר, עם קצת עזרה, דחיפה קדימה ואמונה מצד הסובבים אותי בתהליך, אזרתי אומץ והחלום הפך למציאות. בחרתי פסיכולוגיות מצוינות – חכמות, קשובות ונעימות והן הסכימו, לשמחתי, להצטרף אלי למסע. יחד יצרנו פסיפס של מחשבות, גישות ואמונות בנוגע למה שהכי נכון עבור המטופלות שלנו.

לאורך השנים המכון ממשיך להתפתח, ואני ממשיכה ללקט בפינצטה את הפסיכולוגיות המתאימות ביותר עבורנו ועבור המטופלות שלנו.

במכון תפגשי פסיכולוגית, שתתאים לך. פסיכולוגית המתמחה בטיפול בנשים המתמודדות עם משברים הקשורים לעולם הפריון, ההריון, הלידה והאימהות. פסיכולוגית שמבינה את העולם הנשי. הטיפול יספק לך מרחב בטוח מכיל ומחזיק, בו תוכלי לבטא את עצמך באופן מלא ולחלוק את ההתנסויות והאירועים המשפיעים על חייך. תוכלי לפגוש את עולמך הפנימי, לגעת בכאב ולעבד אותו לחוויה הניתנת לנשיאה.

אנחנו מאמינות שיש יותר מדרך אחת לטפל ולכן עבור כל אחת הטיפול יהיה שונה וייחודי – בהתאם למצוקה איתה היא מגיעה, תוך הקשבה לרצונה וציפיותיה, ובשילוב עם הידע המקצועי של הפסיכולוגית המטפלת בה. לעתים הטיפול קצר וממוקד במטרה ספציפית ולעתים הוא ארוך יותר ונוגע בדפוסי התמודדות והתנהלות ראשוניים של האישה בחייה באופן כללי. הבחירה תלויה כמובן באישה עצמה, אם כי גם בצרכים אותם אנחנו מזהות ומאבחנות.

כדי שנוכל להעניק את הטיפול הטוב ביותר, אנחנו עוברות השתלמויות והדרכות באופן קבוע, ומקפידות על אתיקה מקצועית, ולצד אלה לא מתפשרות על איכויות נשיות.

אנחנו מאמינות שטיפול פסיכולוגי יכול לסייע לך לעבור שינוי, להביא לתחושת הקלה, לייצר שקט ובהירות.

רק הזמן חובש את הפצעים

האלה שבחוץ

ואת ההם שלא רואים

(דני רובס)

ימים ארוכים

וכאב שלא נגמר

מביטה אל העתיד

אל הווה, אל העבר

(נופר גנור)

יש ודאי במקום נסתר

תשובה לכל דבר, אז למה

דווקא לי

נגמר הכל לפני שהתחיל

(דני רובס)

ארבעה עשר ימים

הם נצח

שנמשך שבועיים

(שלום חנוך)

Copyrighted Image

נגישות